Sayfa Yüklenirken Bekleyin

Lüks Araç Kiralama

lüks araç kiralama

50 araç filosuyla lüks araç kiralama hizmeti veren Boss Araç Kiralama 2003 yılında Sarıyer’de ilk şubesi ile hizmete başlamıştır. Lüks araç kiralama sektörünün öncülerinden olan firmamız Fiat Egea’dan Porsche Panamera'ya kadar geniş araç yelpazesi ile hizmet vermektedir..

Lüks Araç Kiralama sektöründe sürekli yenilenen teknolojiye ayak uyduran ve bu bağlamda sürekli araç filosunu yenileyen Boss Car yeni web sitesi ile Araç kiralamalarınızı daha da kolaylaştırıyor. İnternet sitemiz üzerinden, telefon ve Boss Araç Kiralama ofislerini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralamanızı arzu ettiğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Boss Car Filosunda bulunan özel segmentteki araçların haftasonu kiralamaları için erken rezervasyon yapılması gerekmektedir. Filomuzdaki tüm araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Filomuzda bulunan tüm araçlar ihtiyaçlarınızı karşılamak ve güvenle sürebileceğiniz, kasko, ruhsat problemleri yaşamayacağınız lüks araçlarımız sürüş için sizleri bekliyor.. Boss Araç kiralamadan lüks araç kiralama yaparken bu sorunlar aklınıza takılmaz. Lüks Araç Kiralama sektörünün öncülerinden olan Boss Car Rental filosunda bulundurduğu araçlarıyla 2003 yılından beri sektörün öncü firmalarından olmuştur. Yıllık lüks araç kiralamalarınızda kiralayacağınız araç filomuzda yoksa seçtiğiniz aracı en kısa sürede satın alıp size teslim ediyoruz..

Anadolu Yakası Araç Kiralama işlemlerinizi ister internet sitemiz bossarackiralama.com.tr adresinden ister 444 93 85 çağrı merkezimizden, istersenizde Etiler Ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz.
Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi Başaran Apartmanı No:22 Daire:4 Etiler / İSTANBUL