Sayfa Yüklenirken Bekleyin

Filo Kiralama, Boss Car Rental

Boss Filo Kiralama, Boss Car Rental'ın uzun dönem araç kiralama olarak da bilinen filo kiralama çözümü için müşterilerine sunmuş olduğu yeni bir hizmettir.

Filo kiralama, aylık ödeme şeklinde, şirketinize yıllık araç kiralama imkanı sunduğumuz ekonomik bir araç kiralama yöntemidir. Küçük veya büyük tüm işletmelerin, satış, pazarlama, arge, gibi bölümleri için binek araç kiralama ihtiyaçları var. Bir veya yüzlerce aracı finanse etmenin operasyonel olarak bu araç filosunu yönetmenin şirketinize ciddi bir iş kaybı olduğu biliyor ve Boss Car Rental olarak satın almak yerine tercih etmeniz gereken en doğru yöntemin kiralamak olduğunu öneriyoruz..

Filo Kiralama 12 aydan 48 aya kadar hizmet alabileceğiniz uzun süreli araç kiralama sistemidir. Kiraladığınız süre boyunca araç ve araç kullanımı ile ilgili riskler (yatırım riski, ikinci el değeri, amortisman, araçların periyodik bakımı vb.) kiralanan araçların mülkiyetine sahip olan Boss Car Rental'a ait olacaktır. Siz satın alma maliyetinden kurtulmanın yanı sıra araçların periyodik bakım hizmetleri, vergi, sigorta/kasko ödemelerinden tasarruf edecek, Yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi hizmetlerimizden yararlanma fırsatı bulacaksınız..

Filo kiralama ilk bakışte onlarca yüzlerce aracı kiralamak olarak görülsede ister bir araç ister onlarca aracı tek seferde satın almaya kıyasla çok daha ekonomik fiyatlarla  kiralama imkanını elde etmiş olacaksınız.