Sayfa Yüklenirken Bekleyin

ARAÇ BİLGİLERİ

  • MERCEDES S350 BLUETECH AMG

  • Model Yili: 2014
  • Vites Tipi: Otomatik
  • Yakit Tipi: Dizel
  • Renk: Siyah
  • ABS: Var
1000 TL/gün
REZERVASYON YAP

AÇIKLAMA

S Serisinin hatları şık bir üstünlükle sportmen bir zarafeti birleştiriyor. Heyecan verici çizgiler, daha hareket etmeden önce güç ve dinamizmi akla getiriyor. İç mekan dış görünüşün oluşturduğu izlenimi güçlendiriyor: Birlikte erişilmez bir ambiyans ve rahatlık sağlayan genişlik, çekicilik ve konfor. Sadece S Serisinin sahip olduğu bir özelliktir.Cömertçe ölçülendirilmiş iç mekandaki atmosferin ruhu tamamen kendini iyi hissetmek, dinlenmek ve gerektiğinde işine konsantre olabilmek ile ilgilidir. Ahenkli şekilde uyumlandırılmış malzemeler ve renkler ile seçkin görünüşlü iç mekan kendini güzel şekillendirilmiş bir bütün şeklinde göstermektedir. İnsan, buradaki temiz işçilik ve asil görünüşlü kaplamalardan gözünü alamaz.

İç mekanda insanın ilk gözüne çarpan özelliklerden birisi iç mekanı çepeçevre çevreleyen ahşap kaplamalardır. Modernist tasarımla birlikte bu kaplamalar bir genişlik ve huzur duygusu verir. Sedefli boyalı metalize şalter yüzeyleri ile birlikte alüminyumdan yapılmış kaliteli kumandalar, Mercedes-Benz kalitesinin açık bir göstergesidir. 

Sıcak, beyaz iç mekan aydınlatması ve yedi renk seçeneğinin sunulduğu isteğe bağlı ambiyans aydınlatması saf bir konfor duygusu yayar. Aydınlatma üniteleri, şık ve fazla göze batmayacak şekilde iç mekanın her yerine konumlandırılmış olup örneğin kapı kollarının girintilerini ve ön yolcu ayak bölmesini aydınlatırlar. Sürücü mahallinde bulunan ve uygun şekilde aydınlatılmış kombi gösterge ile ana üniteyi içeren yenilikçi görüntüleme ünitesi 31.2 cm ölçüsünde iki büyük TFT ekrandan oluşmaktadır.

45