Sayfa Yüklenirken Bekleyin

Anadolu Yakası Araç Kiralama

Anadolu Yakası olarak bilinen diğer adı Asya Yakası olan, İstanbul'un en gözde yaşam yerlerindendir. Kuzeyinde Şile, kuzeydoğusunda Beykoz. Güneyinde Tuzla,Pendik,Kartal, Maltepe , Kadıköy bulunur. Anadolu yakası 1973 yılından sonra Boğaziçi Köprüsünün yapımından sonra hareketlenmeye başlamıştır. Nüfus bakımından İstanbul nüfusunun 1/3'ü Anadolu Yakasında yaşamaktadır. Ağaç bakımından Avrupa yakasından daha fazla sayıda ağaç bulunmaktadır ve trafik yoğunluğu olarak daha azdır. Anadolu Yakası Araç Kiralama firması,

Boss Car Rental 2015 Ocak ayından itibaren Maltepe'de hizmet vermektedir. Anadolu yakasının ulaşımı en kolay semti olan Maltepe ofisimize uğrayıp aracınızı teslim almanız için büyük bir kolaylık sunmaktadır. Dap Royal 17. katta hizmet vermekte olan Boss Car Rental'a Metro ve Metrobüs ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu Yakası Araç Kiralama sektörünün en öncü lüks araç kiralama şirketlerinden olan Boss Araç Kiralama 7/24 saat çalışan müşteri temsilcileri ile size bir telefon kadar yakın.. İnternet sitemiz bossarackiralama.com.tr adresinden kredi kartınız ile rezervasyon yapabilir. 7/24 saat online araç kiralayabilirsiniz...
Ekonomik, Orta segment, Lüks ve 4x4 Jeep Araçları ile sürekli araç filosunu yenileyen Boss Car Rental 3 yaşından büyük araçlarını Boss Otomotiv olarak satış ağına ekliyor. Satış ağına eklediği otomobilleri 0 km 2016 model araçlar ile yeniliyor. Filo Araç Kiralamalarınızda araç 3. yılında ise kiraladığınız aracı size özel indirimlerle satın alabilirsiniz..

Lüks Araç Kiralama sayfamızdan lüks araçlarımız ile ilgili bilgi alabilir. Etiler Araç Kiralama sayfamızdan ofisimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

anadolu yakasi arac kiralama


Anadolu Yakası Araç Kiralama işlemlerinizi ister internet sitemiz bossarackiralama.com.tr adresinden ister 444 93 85 çağrı merkezimizden, istersenizde Etiler Ofisimizden gerçekleştirebilirsiniz.
Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi Başaran Apartmanı No:22 Daire:4 Etiler / İSTANBUL